piątek, 27 kwietnia 2012

Kroczą ulicami zbyt pewnie, wiedzą wiele więcej i lubią "gasić" płeć przeciwną. Gdzieś kiedyś wpadło mi do uszu pewnie stwierdzenie, że nie ważne czy przystojny czy nie, ma tak samo wygórowaną samoocenę. Bóg z pewnością chciał zrobić niemałego psikusa zsyłając kobietę i mężczyznę, tak sobie potrzebnych i od siebie uzależnionych, ale tak różnych. Połączyć dwie nieokrzesane istoty , kobietę i mężczyznę, to nie lada wyzwanie. Czemu w tym życiu każda kwestia jest taka skomplikowana? Nie, chyba nie mam nic z feministki, chociaż mój Tatuś ostatnio stwierdził, że moje poglądy są feministyczne.
Kocham takie intensywne kolory, dlatego dziś gości turkus! Oczywiście zakup był wart swojej ceny, jedynie   3,50 w sh. Dodatkowo problem w co ubrać się na zakończenie roku znikł.

Nuta na dziś. Mogę słuchać jej cały dzień.

czwartek, 26 kwietnia 2012

 Były, ale już się zmyły. Stworzone przez Karolinkę.

 Ta szajka wędruje ze mną przez cały dzień.

Mimo wszystkiego ! Słońce i Ty = energia.
Jutro najpiękniejszy a zarazem smutny dzień w życiu. Pożegnanie murów w których spędziliśmy 6 lat.
Stawiam na procenty i czuję dawkę nowych zdjęć.
Do usłyszenia.

poniedziałek, 23 kwietnia 2012


Nie powiem od jutra, bo ono może nigdy nie nadejść. Od dziś moim głównym zajęciem są streszczenia lektur, funkcje, ciągi, wielomiany. Szkoda, że pojęcie matura było mi bliższe rok temu niż jest niecałe dwa tygodnie przed. Jakoś dziwnym trafem, ciągle wokół mnie dzieje się coś ciekawszego, a droga ku nauce robi się coraz cięższa. Liczę na prawdziwego farta, bo w dzisiejszej maturze to chyba gra pierwsze skrzypce :)

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

" God knows what is hiding in those weak and drunken hearts "

Płynie do uszu ...
(Leżąc, chwilę przed snem, do głowy przychodzą jej myśli, przywołuje marzenia, których wie, że rano za żadne pieniądze nie powtórzy. Zawsze czuje żal, że "powalona" po całym dniu, nie ma sił nigdzie ich zapisać, zatrzymać na sekundę. Diabeł z największą przyjemnością wymazuje to co w niej najpiękniejsze. Odbiera orzeźwienie na kolejny dzień. Wszystko trzeba będzie zaczynać na nowo-pomyślisz zamykając oczy na dobre.)

piątek, 13 kwietnia 2012


"Prosto z serca, czy mnie słyszysz?
Wołam do Ciebie, czy mnie widzisz?

Chwile trwają całe wieki,
kiedy towarzyszą mi nuty i miłość kobiety."

Kochana nutka !